Дружете не

facebookyoutubeblog

Зошто progeCAD

Погледнете го видеото со ТОП 10 причини зоштo да го изберете progeCAD
Или симнете ја PowerPoint презентцијата посветена на progeCAD Professional и погледнете што сè можете да направите со оваа моќна алатка...
Сето тоа по фер цени...

Актуелна верзија

kutija2k9prou

Пробната верзија на progeCAD 2017 Professional, целосно функционална во период од 30 дена може да ја симнете од нашата Download секција.


 

:
progeSOFT progeCAD Makedonija
progeCAD 2018

progecad_2k14_boxПо неколку месеци активна работа progeCAD s.r.l. официјално ја објави новата верзија progeCAD 2018 Professional.

 

Дознајте повеќе за новостите во progeCAD 2018 Professional.

 
Промотивна акција

Со објавувањето на progeCAD 2016 Professional, започнавме со промотивна акција со која корисниците можат на направат надоградба од било кој CAD програм кој го користат на progeCAD 2016 Professional.

Доколку поседувате постара верзија на progeCAD (од верзија 2005 до верзија 2014) или било кој друг CAD (AutoCAD, GstarCAD, ZwCAD, BricsCAD), а сакате да преминете на progeCAD 2016 Professional, можете да го искористите промотивниот период до 25. март 2015. година, во кој со купување на надоградба на progeCAD 2016 Professional ќе добиете 10 % попуст!

Повеќе...
 
progeCAD 2016 промо акција

proge_update

Во пресрет на објавувањето на progeCAD 2016 Professional започната е редовна акција. Во овој период, сите купувачи на progeCAD од 15 декември 2014 година па се до објавувањето на новата верзија, добиваат бесплатна надградба на progeCAD 2016 Professional.

 
Надогради и заштеди

proge_update

Започнавме со пролетна progeCAD 2014 акција, со која сопствениците на постарите верзии на progeCAD, но и други CAD програми може, под поволни услови, да го надоградат progeCAD 2014 Professional.

Промотивниот период трае 15 мај 2014 година! Контактирајте не за повеќе детали.
Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следно > Крај >>

Страница 1 од 9