Дружете не

facebookyoutubeblog

Зошто progeCAD

Погледнете го видеото со ТОП 10 причини зоштo да го изберете progeCAD
Или симнете ја PowerPoint презентцијата посветена на progeCAD Professional и погледнете што сè можете да направите со оваа моќна алатка...
Сето тоа по фер цени...

Актуелна верзија

kutija2k9prou

Пробната верзија на progeCAD 2017 Professional, целосно функционална во период од 30 дена може да ја симнете од нашата Download секција.


 

:
Контакт

"БАР Е.Ц.Е." Скопје

"progeSOFT" Macedonia

Народен фронт 11/1-4
1000 Скопје
Република Македонија
телефон/факс: 02 3215 773
мобилен: 070 361 544, 071 956 295
e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите