Дружете не

facebookyoutubeblog

Зошто progeCAD

Погледнете го видеото со ТОП 10 причини зоштo да го изберете progeCAD
Или симнете ја PowerPoint презентцијата посветена на progeCAD Professional и погледнете што сè можете да направите со оваа моќна алатка...
Сето тоа по фер цени...

Актуелна верзија

kutija2k9prou

Пробната верзија на progeCAD 2017 Professional, целосно функционална во период од 30 дена може да ја симнете од нашата Download секција.


 

:
progeSOFT progeCAD Makedonija
Новогодишна progeSOFT акција
Вторник, 09 Декември 2008 00:00

По повод новогодишните празници, Ви овозможуваме новогодишен попуст на сите програми од progeSOFT.

 

Цената за програмот progeCAD 2008 Professional со попуст изнесува 225.00 €, a Standard верзијата изнесува 125.00 €. Новогодишните цени на останатите програми можете да ги видите во  нашиот ценовник.

 

Новогодишната акција ќе трае од 15.декември 2008. година, се до 15. јануари 2009. година.

 

Со купување на актуелната верзија, добивате можност за бесплатна надоградба на верзијата 2009, кој ќе се појави на пазарот при крајот на декември.
 
Нов update за progeCAD 2008 - 8.0.22.18
Среда, 12 Ноември 2008 00:00
Објавен е update за progeCAD 2008 со ознаката 8.0.22.18. Препорачуваме после инсталацијата на постарата верзија да се направи update на 8.0.22.18 преку менито Help/Check for ProgeCAD update.

 
Нова услуга за корисниците на progeCAD 2008
Петок, 18 Април 2008 00:00
Додадена е нова услуга - едногодишна CD подршка, првенсвено наменета за корисниците на progeCAD 2008, кои немаа брз Интернет. Со претплата на едногодишната CD подршка, обезбедувате редовни подобрување на Вашиот progeCAD 2008 програм.

За повеќе информации, можете да ни се обратите преку пошта, e - mail или преку факс.
 
Нов update за progeCAD 2008 - 8.0.18.18
Недела, 18 Мај 2008 09:07
Објавен е update за progeCAD 2008 со ознаката 8.0.18.18. Препорачуваме после инсталацијата на постарата верзија да се направи update на 8.0.18.18 преку менито Help/Check for ProgeCAD update.
 
<< Почеток < Пред 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следно > Крај >>

Страница 8 од 9