Дружете не

facebookyoutubeblog

Зошто progeCAD

Погледнете го видеото со ТОП 10 причини зоштo да го изберете progeCAD
Или симнете ја PowerPoint презентцијата посветена на progeCAD Professional и погледнете што сè можете да направите со оваа моќна алатка...
Сето тоа по фер цени...
:
Легално, на рати!

novciprogeSOFT progeCAD Македонија ја покренува акцијата "ЛЕГАЛНО, НА РАТИ!".

Со ова овозможуваме на сите свои сегашни и идни клиенти на лесен начин да извршат легализација на својата CAD програма со тоа што ќе можат да се купат програмите на progeSOFT на рати, без никакво банкарско посредување.

После потпишувањето на договорот со нас и плаќањето на првата, авансна рата, клиентот добива лиценца за progeCAD 2010 Professional. После тоа во наредните неколку месеци се врши исплаќање на останатите рати.

 

 

 

За разлика од стандардниот кредит, не постои никаква камата нити било какви зголемување на крајната цена на програмите, така што после исплатата на последната рата Вие ќе платите иста цена за лиценца како да сте платиле одеднаш!

За сега, на рати можно е да се купат следните програми:

 

  • progeCAD 2010 Professional
  • progeCAD 2010 Professional USB
  • progeCAD 2010 Professional NLM

 

 

Останатите програми од фамилијата на progeCAD не можат да се купат на рати.

Единствен услов за купување на рати е да се одлучите за купување на пет или повеќе полни верзии на progeCAD 2010!

Цените на програмите и количинскиот попуст се дадени во нашиот ценовник.

 

Доколку сте заинтересирани за купување на progeCAD на рати, слбодно контактирајте не на нашиот телефон 02 3215 773 или прате ни e-mail на нашата адреса Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите .